WFM KUCHNIE

WFM Kuchnie

Dlaczego właśnie te meble powinny zwrócić uwagę przyszłego klienta? Ponad 70 lat pielęgnowania tradycji i zdobywania doświadczenia w produkcji mebli daje nabywcy gwarancję posiadania mebla najwyższej jakości. Dziś Wolsztyńska Fabryka Mebli Kuchennych jest uznaną i cenioną marką przez Polaków. Meble produkowane przez WFM Kuchnie są spełnieniem ich snu o pięknej kuchni.

Meble

Produkty Wolsztyńskiej Fabryki Mebli są niezmiennie wyznacznikiem jakości, innowacyjności, funkcjonalności, komfortu pracy i obowiązującej stylistyki – nie tylko na polskim rynku. Kuchnia wyposażona w meble WFM Kuchnie gwarantuje właściwą ergonomię pracy, radość z przebywania w niej szczęśliwym użytkownikom, a po cichu powiemy, że uwalnia westchnienia odwiedzających członków rodziny i znajomych. Paletę frontów rozpoczynają fronty wykonane w technologii frontów laminowanych, dalej – foliowanych, akrylowych, lakierowanych, fornirowanych, listę zamykają fronty drewniane ramiakowo – płycinowe.

Wachlarz produktów

Oferta WFM Kuchnie to imponujący jest wachlarz produktów: ponad 820 typów szafek w 29 programach frontów, standardowa paleta kolorów frontów obejmująca 80 odcieni, wzbogacona o dodatkowe 195 kolorów palety RAL, 11 kolorów korpusów, 34 kolory blatów roboczych w 4 grubościach, listę zamykają uchwyty w liczbie około 50 wzorów, w tym kilka w różnych rozstawach i długościach. Tak bogata oferta jest w stanie zaspokoić potrzeby zarówno estetyczne jak i ergonomiczne nawet najbardziej wymagających klientów.

Park maszynowy

Wolsztyńska Fabryka Mebli posiada obecnie najbardziej zaawansowany technologicznie park maszynowy. Łączna powierzchnia produkcyjna to ponad 15 tys. m² i to pod jednym dachem. Kolejne 8 tys. m² to powierzchnia magazynowa. Łączna powierzchnia zakładu to 76 tys. m². Firma zatrudnia ponad 400 osób. WFM kuchnie to marka, która od 70 lat dostarcza Polakom meble kuchenne, które przez cały ten czas były – i są nadal obiektem westchnień naszych rodaków.

Techonologia

Park technologiczny WFM przyczynia się również do braku ograniczeń w produkcji szafek nie będących „standardem katalogowym”, co zdecydowanie świadczy o indywidualnym i konkretnym podejściu do każdego klienta oraz jego potrzeb. Materiały używane do produkcji mebli pochodzą od czołowych producentów meblarskiego rynku europejskiego, kolorystycznie zgadzając się zawsze z obowiązującymi w danym sezonie trendami, a połączenie tych sił daje klientowi spokój i kolejne zapewnienie o wysokiej jakości mebla przypieczętowanej 5 – letnią gwarancją producenta z tytułu wad ukrytych produktu.

Szafka nietypowa

Dla Wolsztyńskiej Fabryki Mebli Kuchennych nie jest przeszkodą opracowanie i wykonanie tzw. szafki nietypowej, co często się spotyka przy kuchniach w blokach, lub domach o niestandardowej zabudowie pomieszczenia. Pierwszy projekt takiej „nietypowości” przygotowuje nasz projektant, następnie w ścisłej konsultacji z działem zamówień Producenta opracowujemy rysunek technologiczny, który potwierdzamy i wysyłamy do produkcji. Nasza „niewymiarowa” szafka dojeżdża na budowę razem z resztą zestawu. Praktycznie – w WFM Kuchnie znika pojęcie „nietypowości”, a klient w takiej sytuacji docenia nas za pomysłowość i innowacyjność w aranżacji, bo wnętrze dobrze zaplanowane to wnętrze kompletne. Jak widać – z nami można więcej ponad „standard”…